Dědictví

Paralely mezi životy Harryho Pottera a Toma Raddlea jsou zarážející: Albus Brumbál pozoroval vyrůstat a sílit již jednoho černokněžníka, má se po padesáti letech minulost znovu opakovat? Dnes to ale není on, kdo má možnost odvrátit malého chlapce od cesty do temnot, a nezbývá mu než doufat, že Severus Snape uspěje tam, kde on kdysi selhal.


Status: ROZEPSANÉ/POZASTAVENO
Fandom: Harry Potter
Varování: Temné, psychologické, drama

Seznam částí:

Prolog

7 komentářů:

 1. ahoj :) kdy napíšeš pokračování Dědictví?

  OdpovědětVymazat
 2. Bude pokračovanie? Veľmi ma to zaujalo a táto poviedka sa mi páči... Vďaka a už sa teším ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Nenapíšeš pokračovanie? Táto poviedka je super a veľmi ma zaujíma. Už sa na ňu teším a dúfam že bude skoro.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Pecka. Z komentárov som sa dozvedela, že táto poviedka mala na tvojej starej stránke viac kapitol. Hľadala som, ale žiadne tam nie sú. Mohla by si mi ich prosím poslať na môj mail? ter.majdova2000@gmail.com
  Ďakujem, táto poviedka sa mi veľmi páči.
  Terka

  OdpovědětVymazat
 5. Milá Pecko, mohla bych také poprosit o povídku Dědictví, pokud tedy další kapitoly již existují? Také jsem to pochopila tak, že na starém webu byly a nikde jsem nic nenašla. Povídka se mi hrozně líbí a trápí mě, že nemám pořád jasno - jestli je hotová, nebo teprve píšeš další kapitoly..... tdaj@seznam.cz.... děkuju moc. R.

  OdpovědětVymazat
 6. Drahá Pecko
  Jsem oddaným fanouškem tvé tvorby a je mi líto, že jsem si od tebe už dlouho nemohl přečíst něco nového. Nechci, však tímto komentářem nijak vytvářet na tvou osobu tlak, či prosit o pokračování. Chápu, že lidé jdou dál, zájmy se mění, a tlak na autory píšící s vášní a pro radost jako ty by nijak nepomohl.
  Naopak chci vyjádřit obdiv nad tvou tvorbou, mezi mé nejoblíbenější fanfikce (i po doslova stovkách dalších ve čtyřech různých jazycích) stále patří tvá povídka „Horší než smrt“, kterou jsem do dnes přečetl už čtyřikrát, a jejíž temný nádech potrhován psychologickými pochody postav mě upoutává dodnes.
  „Vlci a jehňátka“ povídka jedinečná už svým námětem, dva naprosto odlišné světy, nemohu říci, že by nápad „zloducha“ vychovávajícího Harryho ke svému odrazu byl až tak originální, ale spojení s dr. Lecterem, to už unikátní je a velmi. To spolu s až jednoduchostí příběhu, grácií, rychlým postupem, ale ne nedostatkem akce, či hloubky tvoří něco výjimečného.
  Tvé další povídky jako „Mystika“ jsem četl téže, ale v té době mě nezaujali natolik, i když byli zdařilé, toť je však stejně jako vše ostatní pouze můj vlastní názor, který nijak nevnucuji, mohu se přeci jen mýlit, avšak ty dvě dříve zmíněné jsou v mých očích výše.
  Avšak abych se jak se říká, dostal k jádru pudla, důvodem, proč není tento komentář jinde, ale je pod tvou povídkou „Dědictví“ není jiný než má sobecká touha, která v mém srdci sídlí už několik let, přečíst si znovu celou tuto povídku, tedy tu jak byla, na tvých dřívějších stránkách, a tak tě žádám, zdali bys mi neposlal, či zde nezveřejnil, tvou dřívější delší verzi této povídky. O to s pokorou prosím.
  Pokud bys ji nechtěl z jakéhokoliv důvodu zveřejňovat zde, ale byl bys ochoten mi ji poslat, zde je můj email rusak00@seznam.cz
  Děkuji za vyslechnutí Asas.

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj mozem sa spytat ci este bude niekedy pokracovanie alebo kde najst tuto poviedku??

  OdpovědětVymazat