Krev není voda & Mystik


Kniha první: Krev není voda

Žijeme ve světě lží, teď už to vím. Věřil jsem jim, věřil jsem jim svým životem, riskoval jsem pro ně, obětoval všechno. A pro co? Pro lež, pro nic. Chtěli mě využít jako štít proti temnotě, jako nástroj, kterým očistí svět od zla. Ale svět je příliš veliký a zla příliš mnoho... Jak jen mohu být jejich štítem, když v mé vlastní duši se vzmáhá temnota? Když koluje v samotné mé krvi? Jak?
- HP

Status: DOKONČENO
Fandom: Harry Potter
Varování: Temné, psychologické, drama.


Kniha druhá: Mystik


Jak jen slepí mohou být ti, jenž tvrdí, že nás milují... Copak nevidí, kým jsem? Kým jsem vždy byl? Spatří jen, co si přejí spatřit; pohlédnou na mě a vidí stín - vidí stín a odvracejí se s ústy plnými slov předsudků a obviňujícíma očima. Nedokážou skrze něj prohlédnout, nechtějí... však proč by jen měli? Proč? Znám tu odpověď, vždyť určila můj osud! Nezáří snad měsíc nejjasněji jen v tmavé noci?

4 komentáře:

 1. Tak a teď budu hoodně smutná. Nevidím Knihu mrtvých. Znamená to, že už nebude pokračovat? Řekni, prosím, že bude...

  OdpovědětVymazat
 2. Nezapomeň, prosím přendat Mystika..:) Já jsem si totiž tyhle tvoje povídky zapomněla uložit do Wordu, jak to dělám s těma nejoblíbenějšíma. A tak bych si ji už nikdy nemohla znovu přečíst..:(((
  A je super, že jsi zpět..

  Lily

  OdpovědětVymazat
 3. ahoj, prosim ta, budes este pokracovat v poviedkach, ktore si zacala na str. www.stmivani.eu? boli perfektne, rada by somsi este nieco od teba zo stmivka precitala. dik.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, rozhodla som sa napísať ti tento komentár, ktorý sa vzťahuje celkovo na tvoju tvorbu. Ja som nikdy poviedky nekomentovala pripadalo mi to nedôležité a radšej som čítala ako diskutovala. :-) Tvoje poviedky ma však fascinovali dokázala som ich čítať viackrát a stále som dúfala že narazím na ďalšie. Máš ohromný talent a práve to ma donútilo napísať môj, pravdepodobne jediný komentár vôbec. Rozhodne píš ďalej, a aj keď po mne nenájdeš komentár môžeš si byť istá že si tvoje poviedky prečítam. Neviem ako by som ti to mohla ešte povedať tak to skúsim zhrnúť: píšeš úžasne, milujem že sa dokážem vcítiť do tvojich príbehov, ďakujem že si mi ich uverejňovaním dala možnosť si ich prečítať. Dúfam že sa mi podarilo vyjadriť všetko čo som chcela, takže sa lúčim, prajem ti všetko dobré a vraciam sa k tichému čitaťeľovi bez komentov.
  Ahoj :-) .

  OdpovědětVymazat