Jednodílné

Harry Potter fandom

Co dodat? Zde se soustředí všechny krátké myšlenky (které se nenechaly natáhnout do ničeho delšího ) související nějak s mým nejoblíbenějším světem dětství. 

---

Místnost 218

- nečekané setkání v čekárně u sv. Munga šokuje nejen Poberty. Veselá a hravá oddechovka.

Odpoutaná

- pro někoho je temnota osvobozením, procitnutím. Bellatrix Blacková začala žít teprve až zkřížila cestu Pánovi zla. Temné, psychologické.

Stíny a šero

 - jaký dopad mohou mít dvě slova? Krátké, temné.

Poslední přání


- Lily Evansová před svou smrtí měla jedno přání. Jak těžké může být jej vyplnit? Psychologické.

Voldy Claus


- Harryho život po válce je dokonalý... Správně? Vánoční oddechovka.


Pro vás jsem tatínek, pane Snape


- Snape má syna a nebojí se ho unést. Hravá oddechovka.


Stmívání fandom

Krátký a fascinující výlet do světa, kde jsem si chvilku pohrála, půjčila si tamní charaktery - a zase je poslušně vrátila. Bez větší újmy... více méně.

---

Iluze

- panovačný sobec a svéhlavá drzounka stěží přijdou tomu druhému na jméno. Ale co je jen zdání a co skutečnost? Drama, romantika, psychologické.

Odevzdávám se Tobě

- 3/3 Uzavření příběhu. Milovat znamená nechat jít - a milovat znamená nepustit. Víme to všichni. Umíme to ale přijmout? Drama, romantika, psychologické.

V časech dobrých i zlých

- 2/3 Volné pokračování. Radosti a starosti, život a smrt - to tvoří pouta, která v sobě mísí přátelství, oddanost... a nakonec i lásku. Drama, romantika, psychologické.

Pod jiným sluncem

- 1/3 První část. Je to instinkt. Pro matku není žádná oběť příliš velká a cena vysoká, když je její dítě v ohrožení. Drama, romantika, psychologické.

Žádné komentáře:

Okomentovat